Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya izle
7.5 IMDB Puanı

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya izle

(How to Train Your Dragon: The Hidden World)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Universal Pictures
  • Film Süresi 104 dakika
Yönetmen
Senaryo Dean DeBlois, Cressida Cowell
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. Diğer 5 ödül & 57 adaylık.
How to Train Your Dragon Homecoming filmi izle Hikâyede Vikinglerin yeni jenerasyonları ile ejderlerin arasındaki ilişkinin zayıflamasına ışık tutulacaktır. Ejderler 10 seneden beri varlık gösterdikleri Gizli Dünya’da ilk kez farklı bir durumla karşılaşmıştırlar. Çünkü kendileri tarafından yapılan iyilikler bir süre sonra Vikingler kanadında unutulmaya başlanmıştır. Hıçkırık ve Dişsiz bu süreçte farklı durumlar planlayacaktırlar.
How to Train Your Dragon Homecoming filmi full hd Ejderlerin yeniden insanların gönüllerini kazanabilmek adına kuracakları planı işleyecektir. New Berk’in Vikingleri için artık ejderhaların gidişatına karar verilmesi gerekecektir. Bu sırada Astrid, Gobber ve Hıçkırık, bu işleri biraz daha hızlandırmaya kalkışacaktırlar. Köylülerin gözünde yeniden popüler hale gelebilmek için akıllarına büyük bir kurnazlık gelecektir. Aynı şekilde uygulamaya dökebildikleri takdirde fazlasıyla önemli işlere imza atacaktırlar.
How to Train Your Dragon Homecoming filmi tek parça izle İnsanlardan gizli olarak planlar yapan ejderlerin, bu konuda hesaplarından şaşan durumlarla karşılaşmalarını işleyecektir. Karakterler, kendileri adına sürekli olarak inançlı olacaklar. Hiccup tarafından planlanacak Snoggletog tatil şenliği ile samimiyet bağları kurulmaya çalışılacaktır. Fakat kendileri insanlara sürpriz yapmak isteyen karakter, diğer taraftan da büyük sürprizlere tanık olacaktırlar. Bu süreçte, başlarına musallat olan belayı def edebilmeleri için fazla özverili davranmaları gerekecektir. Çünkü kendi kurdukları planın ellerine yüzlerine bulaşmasını kabullenemeyecektirler. Diğer taraftan da Vikinglere karşı son şansları olarak görecekler.